Po zebraniu sprawozdawczym koła 2023

Koło PZW Zabór

W dniu 03.12.2023 roku o godzinie 9:15 (drugi termin) w świetlicy gminnej odbyło się Walne Zebranie sprawozdawcze Koła PZW Zabór. W zebraniu wzięło udział 19-tu członków Koła z głosem decydującym, oraz sekretarz Z.O.PZW w Zielonej Górze Tomasz Łuckiewicz jako osoba kontrolująca.

Na zebraniu przyjęto podstawowe dokumenty Koła za 2023 rok, w tym sprawozdanie z działalności Zarządu Koła, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Klubu oraz Sprawozdanie Sądu Koleżeńskiego Koła. Zabranie zatwierdziło również preliminarz budżetowy Koła, plan pracy Zarządu Koła, oraz wstępny plan imprez sportowych na 2024 rok.

W trakcie zebrania Tomasz Łuckiewicz wręczył kol. Leszkowi Sosnowskiemu Złota Odznakę PZW oraz licencję sędziego wędkarskiego klasy krajowej.

Prezes Koła PZW Zabór Jerzy Gierat wręczył puchary dla zwycięzców Grand Prix Koła:

• I miejsce wywalczył kol. Henryk Zuchniewicz
  • II miejsce zajął Daniel Ogrodnik
  • III miejsce zajął Marcin Baran

Pełną listę wyników Grand Prix Koła można znaleźć na stronie naszego koła w sekcji "Klasyfikacje".

Przewodniczący zebrania Ryszard Franiszyn (Prezes WKS "RAPA" Zielona Góra) wręczył kol. Andrzejowi Furmaniakowi statuetkę w nagrodę za sędziowanie zawodów i dobrą współpracę pomiędzy Kołem PZW Zabór i Klubem "RAPA".

Poniżej zamieszczamy wstępny Plan zawodów wędkarskich Koła PZW Zabór na 2024 rok:

1. Zawody „Otwarcie sezonu”,
  2. Mistrzostwa Koła,
  3. Dzień Dziecka z wędką,
  4. Puchar Sołtysa Zaboru,
  5. Zawody dla niepełnosprawnych, emerytów i rencistów,
  6. Zawody wędkarskie,
  7. Puchar Wójta Gminy Zabór,
  8. Zawody „Zakończenia sezonu”,

oraz 2 nowe imprezy wędkarskie, tj.

1. Zawody z okazji 60-lecia działalności Koła PZW Zabór,
  2. Zawody dla młodzieży (oprócz zawodów z okazji Dnia Dziecka).

Należy zaznaczyć, że Walne Zgromadzenie upoważniło Zarząd Koła do wprowadzania zmian w kalendarzu imprez w roku 2024 w zakresie daty i miejsca odbywania zawodów.

Pełny kalendarz zawodów wędkarskich na 2024 rok zostanie opublikowany na stronie internetowej Koła po rezerwacji wód w Okręgu PZW w Zielonej Górze.

Zarząd Koła